Oznamy

Staňte sa našou pacientkou - stiahnite si žiadosť

Harmonogram ultrazvukových vyšetrení

Ak máte záujem o ultrazvukové vyšetrenie, dostavte sa, prosím, v nižšie uvedený čas podľa výberu. Na ultrazvukové vyšetrenie v týchto termínoch sa neobjednáva, dostaviť sa musíte ale na daný čas presne. Na vyšetrenie deti nepatria, nutné sú ochranné pomôcky - respirátor /správne nasadený / 19.1.23 o 8,00 hod. 20.1.23 sa nevykonávajú 23.1.23 o 8,00 hod. 24.1.23 sa nevykonávajú 25.1.23 o 8,00 hod. 26.1.23 sa nevykonavaju 27.1.23 sa nevykonávajú

Oznam

V utorky a štvrtky poobede na našej ambulancii ordinuje MUDr. Derevianko Alla :) . Je nám cťou privítať takúto špičkovú odborníčku z prestížnej súkromnej kliniky v Kyjeve na našom pracovisku.

U P O Z O R N E N I E - T E L E F O N I C K Á K O N Z U L T Á C I A

Prosíme všetky klientky, ktoré majú záujem o telefonickú konzultáciu, nech nás kontaktujú po 12,00 hod. Je pravdepodobné, že do 12,00 hod. kvôli práci nebudeme mať priestor na telefonickú komunikáciu. Je tiež možné zanechať nám sms na našom mobilnom telefónnom čísle 0948 458 048, aby sme Vás spätne kontaktovali. Ďakujeme za pochopenie a prajeme príjemný dník :)

PROSBA

Milé klientky, ak sa z akýchkoľvek dôvodov nemôžete dostaviť na objednané vyšetrenie prosíme Vás, aby ste daný termín zrušili a dali tak možnosť iným nájsť si svoj termín :) Za porozumenie vám ďakujeme :)

POZOR - ZMENA TELEFÓNNEHO ČÍSLA

Upozorňujeme na zmenu telefónneho čísla, nové, platné 0948 458 048. AK sa Vám nedarí dovolať, zanechajte prípadne sms. Ďakujeme :)

O Z N A M

Objednávanie prostredníctvom objednávkového systému je pomaly sprístupňované tak, aby sa v čakárni nehromadili klientky. Teda v súlade s množstvom poradní u tehotných, tiež s množstvom nutných ultrazvukov, bolestivých stavov ktoré sú mimo objednávkový systém. Čakacia doba je teda dlhšia v súvislosti s nahromadením sa nerealizovaných preventívnych prehliadok počas mimoriadnej situácie . Ak máte ale pocit, že preventívna prehliadka nepočká a nenachádzate na www.muranska.sk vami žiadaný termín, je tiež možnosť objednať sa i cez portál www.navstevalekara.sk. Služba je ale spoplatnená. Nenútime, len ponúkame aj túto možnosť. Návšteva na ambulancii je možná len s ochrannými pomôckami - respirátorom.

U P O Z O R N E N I E

Berme, prosím, ohľad aj na tehotné ženy čakajúce v čakárni, u ktorých vyšetrenie nie je možné oddialiť. DETI A SPRIEVODCA V TOMTO ČASE DO ČAKÁRNE ANI AMBULANCIE NEPATRIA. Využívajte, prosím, telefonické konzultácie ev. konzultácie mailom .

Oznam

Ak ste zmenila k 1.1.2022 zdravotnú poisťovňu, rozhodne nám to ihneď nahláste. Vyhnete sa tým prípadným ďalším nedorozumeniam. Ďakujeme